Україна

RothschildTrust здійснила кадрові заміни в Roshen

Компанія RothschildTrust звільнила частину юристів з Кіпру, які раніше працювали в корпорації Roshen, а також здійснила кадрові зміни в нідерландській компанії Roshen Europe B.V. Про це йдеться в статті на сайті 112.ua, інформує 1NEWS.

Так, згідно з опублікованими відомостями з корпоративного реєстру Кіпру, компанія Rothschild звільнила директорів, призначених кіпрськими юристами президента Петра Порошенка, і визначила директором компанію RTB Administrators AG. Ця компанія зареєстрована за адресою банку Rothschild у Швейцарії та здійснює управління підприємствами.

«Rothschild зробила ще одну кадрову зміну – призначила двох додаткових директорів на Кіпрі. Сумнівів, що Rothschild не просто записала своє ім’я до списку акціонерів, а активно зайнялася управлінням на цьому рівні, не залишається», — йдеться в матеріалі.

Як повідомляється, крім того, RothschildTrust здійснила кадрові зміни в нідерландській компанії Roshen Europe B.V., призначивши до ради директорів Альбертуса ван Біка.

«Компанія Roshen Europe B.V., як відомо, на 85% володіє ТОВ «Центрально-європейська кондитерська корпорація» — тим самим Roshen і в свою чергу на 100% належить CEE Confectionery Investments. Згідно з опублікованими кіпрськими документами, 100% усієї цієї структури належить RothschildTrust (Schweiz) AG в якості трасті Prime Capital Asset Trust», — йдеться в статті.

У матеріалі зазначено, що, судячи з «картинки», яка склалася довкола сліпого трасту Roshen, є підстави говорити, що він існує.

«А також збігається з тим, що можна було б очікувати у випадку з незалежним повноправним керівником бізнесу – призначення власних директорів після створення трасту показує, що Rothschild підійшла до завдання з усією скрупульозністю. Загалом а траст то дійсно «сліпий», — зазначається в статті.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close