Україна

Російський олігарх продав свій завод в Україні

Російська компанія Северсталь оголосила про продаж українського підприємства Дніпрометиз, інформує 1NEWS з посиланням на Liga.net.

«Дочірня компанія (Северсталі, — ред.) Cambay Services Ltd завершила операцію з продажу 100% акцій Dealzone Holding Ltd, що володіє 98,6% українського підприємства ПрАТ Дніпрометиз. Дніпрометиз управляється Северсталь-метиз, міжнародною групою підприємств, що об’єднує метизні активи компанії Северсталь» , — сказано в повідомленні.

Інші умови угоди не розголошуються.

У компанії відзначили, що продаж Дніпрометизу дозволить забезпечити подальше підвищення ефективності групи Северсталь-метиз і зростання прибутковості компанії Северсталь в цілому.

«Дніпрометиз демонструє хороше завантаження виробничих потужностей і стабільні фінансові показники. У той же час, з російськими підприємствами Северсталі цей завод операційно не пов’язаний», — сказано в повідомленні російської компанії.

Северсталь придбала 60% акцій Дніпрометизу в 2006 р у групи ТАС бізнесмена Сергія Тігіпка. Сума операції оцінювалася в  50 млн доларів. Згодом частка «Северстали» в українському підприємстві була збільшена до 98,6%.

У грудні 2014 р Северсталь оголосила про те, що її австрійська дочірня компанія Северсталь-Трейд ГмбХ підписала угоду про продаж Дніпрометизу приватної німецької компанії. Тоді Северсталь планувала виручити від продажу 20-30 млн долларов.

Дніпрометиз — провідний виробник України з випуску сталевого дроту, цвяхів, кріплення і сіток з часткою ринку близько 30%.

Северсталь — російська вертикально-інтегрована сталеливарна і гірничодобувна компанія, що володіє Череповецким металургійним комбінатом, другим за величиною сталеливарним комбінатом Росії. Власником компанії є Олексій Мордашов. Згідно з рейтингом Forbes, він є найбагатшим бізнесменом Росії з капіталом в 17,5 млрд доларів.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

1 thought on “Російський олігарх продав свій завод в Україні”

  1. А НАДО БЫЛО НАЦИОНАЛИЗИРОВАТЬ, КАК ЭТО СДЕЛАЛ РОССИЙСКО ФАШИСТСКИЙ ОККУПАНТ В КРЫМУ.
    НО ВОРОН ВОРОНУ ГАЗ НЕ ВЫКЛЮЕТ.
    ВОЙНА ЭТО ДЛЯ ОХЛОСА, А ВЛАСТЬ ЕВРЕЙСКАЯ В УКРАИНЕ…….
    КАК ЛИЗАЛИСЬ В ДЕСНА ТАК И ПРОДОЛЖАЮТ ЛИЗАТЬСЯ С РУСНЕЙ ГНОЙНОЙ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close