Україна

Російським виконавцям заборонено гастролювати в Україні без дозволу СБУ

Верховна Рада встановила штраф для організаторів концертів за участь в них російських виконавців, в’їзд, яким до України заборонено. Парламентарі 232 голосами підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект, передає 1News з посиланням на УНН.

Згідно до законопроекту, у разі, якщо учасником запланованого гастрольного заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше ніж за 30 днів до дня проведення гастрольного заходу подає до Служби безпеки України запит на отримання інформації про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

При цьому організатор має надати Службі безпеки України достовірну інформацію про ім’я та прізвище учасника, зазначені у його документі для в’їзду на територію України, а також про використання псевдонімів, належність до творчих колективів, іншу інформацію, яка характеризує його творчу діяльність.

Служба безпеки України протягом 10 днів з моменту одержання запиту розглядає та надає організатору гастрольного заходу відповідь про наявність або відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході.

Після отримання відповіді від Служби безпеки України про відсутність законних підстав для недопущення громадянина країни-агресора до участі у зазначеному гастрольному заході організатор укладає договір із відповідним гастролером.

При цьому в разі, якщо російський виконавець в’їзд якому заборонений виступатиме в Україні організатори концерту буде оштрафовано. Сума штрафу становитиме від 50 до 100 мінімальних зарплат.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close