Україна

Російські окупанти поставили на бойове чергування ракетні комплекси С-400 поблизу Севастополя (фото)

Бойові розрахунки зенітних ракетних комплексів С-400 “Тріумф” заступили на бойове чергування з протиповітряної оборони в окупованому Севастополі. Про це повідомляє Міноборони РФ, інформує 1NEWS з посиланням на Сегодня.

За даними відомства, бойові розрахунки здійснили висунення на позиції, розгорнули пускові установки, здійснили прив’язку і орієнтування комплексу на місцевості, почали виявлення та відстеження цілей.

“Зенітний ракетний комплекс С-400 “Тріумф” призначений для ураження всіх сучасних і перспективних засобів повітряного нападу, включаючи стратегічні бомбардувальники, балістичні та крилаті ракети, може застосовуватися проти наземних об’єктів. Комплекс здатний перехоплювати цілі на дальності до 600 кілометрів, вражати їх на дальності 400 кілометрів і на висоті до 30 кілометрів”, – пояснили в Міноборони РФ.

Як повідомлялося, 11 січня президент РФ Путін заявив, що Росія готова передати українській стороні її бойову техніку, що залишилася в Криму. Він зазначив при цьому, що українська військова техніка “знаходиться в жалюгідному стані”.

За його словами, йдеться про десятки бойових кораблів, десятки літаків.

Останні новини

Back to top button