Україна

Росіяни вдарили Молнією по лікарні в Херсоні

[ad_1]
Росіяни вдарили Молнією по лікарні в Херсоні

Унаслідок атаки постраждали четверо працівників лікарні: 67-річний чоловік та жінки віком 42, 51 та 39 років.


Російські війська поцілили ударним дроном типу Молнія по медзакладу у Центральному районі Херсона. Постраждали четверо людей. Про це повідомив голова ОВА Олександр Прокудін у Telegram у вівторок, 14 квтіня.
 
“Через атаку постраждали четверо працівників лікарні: 67-річний чоловік та жінки віком 42, 51 та 39 років. Попередньо, вони дістали вибухові травми”, – написав він. 
 
Потерпілі отримують необхідну медичну допомогу.

Крім того, росіяни атакували з дрона Надіївку Білозерської громади. Під ворожий удар потрапив 19-річний хлопець, який перебував на вулиці. Він дістав контузію, вибухову та закриту черепно-мозкову травми. Хлопця доставили до лікарні у середньому стані тяжкості.

Нагадаємо, 13 квітня внаслідок атак російських безпілотників у Корабельному районі Херсона постраждали щонайменше п’ятеро людей. 5 квітня росіяни вбили медсестру в Корабельному районі Херсона.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button