Україна

Росіяни атакували залізничний вокзал у Кривому Розі

[ad_1]
Росіяни атакували залізничний вокзал у Кривому Розі

Перед атакою оголосили підвищену небезпеку, тож пасажири та працівники перебували в укриттях.

Внаслідок російського удару по залізничній інфраструктурі Кривого Рогу зафіксовано пошкодження будівлі вокзалу. Про це повідомила Укрзалізниця у четвер, 23 квітня.

Перед атакою оголосили підвищену небезпеку, тож пасажири та працівники перебували в укриттях.

“На щастя, ніхто не постраждав. Перед атакою було оголошено підвищену небезпеку – люди пройшли в укриття”, – зазначили у повідомленні.

Втім, внаслідок вибухової хвилі у будівлі вокзалу пошкоджено кілька вікон і дверей.

“Є незначні пошкодження вокзалу: вибуховою хвилею пошкоджено кілька вікон і дверей. Усе буде оперативно відновлено”, – додали у компанії.

Мешканців і пасажирів закликали бути уважними та виконувати вказівки залізничників.

Нагадаємо, цієї ночі росіяни атакували Дніпро безпілотниками. Сталася пожежа у багатоповерхівці. Також у різних районах містах пошкоджена житлова забудова.

Обстріл Запоріжжя: кількість постраждалих зросла до семи

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button