Україна

Росіяни відкриють піцерію в Україні

Мережа "Додо Піца" виходить на український ринок

Російська мережа піцерій “Додо Піца” (Dodo Pizza) планує наприкінці березня 2019 року відкрити піцерію в Запоріжжі, яка стане першим закладом цієї мережі в Україні.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Це зважене рішення. Ми довго до цього йшли. Наші перші партнери протягом року переконували нас, що час настав – їх наполегливості можна позаздрити”, – написав засновник і співвласник “Додо Піца” Федір Овчинников на своїй сторінці в Facebook.

Згідно з даними Єдиного держреєстру України, на початку листопада 2018 року в Україні зареєстровано ТОВ “Додо Піца Україна” (Київ), власником якого вказаний Дмитро Базильський. Він також є керівником і співвласником (15,3% статутного капіталу) ТОВ “Агроцентрелеватормлінбуд”, що спеціалізується на будівництві елеваторних і зернопереробних комплексів.

За словами Овчіннікова, в даний час йде будівництво двоповерхової будівлі піцерії в Запоріжжі. Об’єкт розміститься на одній з центральних вулиць міста.

“У нас амбітні плани з розвитку в Україні. У наступному році ми почнемо активний розвиток в цій країні”, – заявив він, додавши, що в даний час мережа “Додо Піца” включає 440 піцерій в 11 країнах.

Джерело: Fixygen

Останні новини

Back to top button