Україна

Росіяни підтвердили, що зниклі на Сумщині прикордонники затримані на території РФ

Росія підтвердила затримання двох службовців Держприкордонслужби України на кордоні із Сумською областю. Про це заявив перший заступник голови Держприкордонслужби Василь Серватюк, інформує 1News з посиланням на Громадське.

Зазначається, Держприкордонслужба виявила автомобіль зниклих службовців біля лінії держкордону. За його словами, установа звернулась до російських прикордонників, «відповідно до взаємодії, яка існує на сьогоднішній день».

«Російська сторона проінформувала, що ними затримано два громадянина України, які заявили що є військовослужбовцями Держприкордонслужби. Вони попросили надати відповідні документи, які підтвердили б цих осіб», — прокоментував Серватюк.

Також він зазначив, що очікується повернення прикордонників.

«На завтра планується проведення прикордонно-представницької зустрічі, в результаті якої очікуємо, що буде здійснено повернення українських прикордонників і за результатами розслідування з’ясовано причину їх затримання», — повідомив Серватюк.

Нагадаємо, на Сумщині зникли двоє українських прикордонників, які здійснювали моніторинг ділянки кордону.

Російські ЗМІ повідомили про затримання представниками ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону.

Зазначимо, раніше російська прикордонна служба в усній формі заперечила затримання зниклих у Сумській області українських прикордонників.

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close