Росія здійснила комбінований удар по Україні: ППО перехопила 503 дрони та 4 ракети, зафіксовані влучання

Комбінований удар Росії по Україні: знищено 503 дрони та 4 ракети
У ніч на 18 травня російські загарбники здійснили комбінований удар по Україні, використовуючи ударні безпілотники та ракети наземного базування. Основними напрямками атак стали Дніпро та Дніпропетровщина, а також Одещина, Чернігівщина і Запоріжжя.
Деталі: Повітряні сили зафіксували 546 засобів повітряного нападу, серед яких 22 ракети та 524 дрони.
- 14 балістичних ракет “Іскандер-М”/”С-400”;
- 8 крилатих ракет “Іскандер-К”;
- 524 ударних безпілотники типу Shahed, “Гербера”, “Італмас”, а також безпілотники-імітатори типу “Пародія”.
Захист від повітряного нападу забезпечували авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та мобільні вогневі групи Сил оборони України.
За попередніми даними, станом на 08:30, протиповітряна оборона знищила 507 цілей – 4 ракети та 503 безпілотники:
- 4 крилаті ракети “Іскандер-К”;
- 503 ворожих БпЛА різних типів.
Було зафіксовано влучання 18 ракет та 16 ударних БпЛА на 34 локаціях, а також падіння уламків збитих БпЛА на 11 місцях.
Атака продовжується, в повітрі залишаються декілька ворожих БпЛА.


Це просто жах! Скільки ще треба витримати нашій країні? Неймовірна мужність наших захисників вражає, але таке постійне напруження не може не лякати. Своєю чергою, новини про влучення просто б’ють по нервам. Сподіваюсь, скоро все це закінчиться, адже наш народ заслуговує на мир і спокій!
Щораз більше стає зрозуміло, наскільки важливо нам триматися разом у ці складні часи. Вражає, скільки зусиль докладають наші захисники, аби забезпечити наше мирне існування. Сподіваюся, що невдовзі ми зможемо знову відчути справжній спокій і радість від простих речей.
Ситуація стає все більш тривожною. 503 дрони та 4 ракети – це просто жах. Як довго ще ми будемо терпіти цей terror? Час діяти!