Україна

Росія використовує механізми YouTube для політичних цілей, – Мінінформації

Міністерство інформаційної політики України заявляє про факти переслідування громадян України Російською Федерацією та спроби зловживання російською стороною інструментами сервісу відеохостингу YouTube з метою обмеження свободи слова. Про це 1News повідомила прес-служба МІП.

Зазначається, що упродовж останніх років РФ використовує правила спільноти YouTube з метою видалення інформації, що висвітлює реальну ситуацію в окупованому Криму, зокрема про переслідування громадян, що стали заручниками режиму Володимира Путіна.

До МІП звернулося ІА «Центр журналістських розслідувань», відеоматеріал якого про незаконне затримання кримського правозахисника Еміра Усеїна-Куку може бути заблокований на YouTube за ініціативою Федеральної служби РФ з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій та масових комунікацій (т. зв. «Роскомнадзор»).

ІА «Центр журналістських розслідувань» є офіційно зареєстрованим в Україні ЗМІ, яке було змушене переїхати з Криму до Києва після атак окупанта на журналістів та медіа в 2014 році.

«Скарга «Роскомнадзору» є необґрунтованою та має неправдивий і маніпулятивний характер, спрямований на приховування правди про злочини РФ», – зазначається у повідомленні.

МІП вважає неприпустимим подібну практику та ганебним факт спроби «Роскомнадзору» використовувати у політичних цілях інструменти YouTube – провідного комунікатора в світі.

«Ці кроки спрямовані на придушення свободи слова, розпалювання ворожнечі та нехтування базовими правами та свободами людини», – додаються і Мінінформації.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close