Україна

Росія пропонує Україні 25-відсоткову знижку на газ

Для цього, наша країна має підписати прямий договір на постачання палива з "Газпромом"

Поставки газу Україні по прямому контракту “є головним питанням двосторонніх переговорів країн”, при цьому ціна для українського ринку може бути нижче на 25%.

Про це повідомив на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним голова правління “Газпрому” Олексій Міллер, – повідомляє 1NEWS.

“Питання транзитного договору є надзвичайно важливим, але все-таки першочергове питання — чи буде Україна купувати російський газ за прямим контрактом… Звичайно ж, це також і розуміння того, який рівень цін буде в українського кінцевого споживача, тому що в разі укладення прямого договору на поставку газу з „Газпромом“ ціна газу для кінцевого споживача в Україні може бути на 25 відсотків нижче поточного рівня, — сказав він. — Але, без сумніву, головним питанням, підкреслюю, є поставка газу для українського ринку. Це питання двосторонніх переговорів між Росією і Україною”.

Джерело: Дело

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. Навіщо Нам знову ці качелі – зараз знижки потім завжди накидки. Це все вже було. рашку корчить від того, що Україна на перемовинах стоїть в колі Європейських країн, а не одна на узбіччі з простягнутою рукою. Ми не замерзли у 15-16 роках. Дякуємо – що переживали)))

Back to top button
Close