Україна

Росія перекинула в Україну старі танки Т-62

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Росія перекинула в Україну старі танки Т-62

Фото: Диванно-штурмовая бригада / Telegram

Танки Т-62 перекинуто із Криму

Танки Т-62 не складали в СРСР з 1975 року, тоді як у Росії мали бути повністю виведені з військ і утилізовані з 2011 року.

 

У Запорізьку область у тимчасово окуповане місто Мелітополь прибув склад з анексованого Криму із старими танками Т-62, які випускалися в 1950-1960-ті роки. Про це повідомив радник голови МВС Антон Геращенко в середу, 25 травня.

 

“Вони (танки. – Ред.) не мають ні мінімального активного захисту, ні сучасних прицілів і системи управління стрільбою. Ці танки вкрай уразливі не те що для Javelin чи NLAW, а й для звичайних радянських РПГ”, – зазначив Геращенко.

 

За його даними, Т-62 буде передано “ополченню” так званих “Л/ДНР”, яке росіяни між собою називають “фарш”.

 

У свою чергу Telegram-канал Диванно-штурмова бригада повідомляє, що кількість танків Т-62, які знімаються зі зберігання, – 312 одиниць. Ці машини були на базах зберігання в Криму і Ростовській області РФ.

 

“Танки Т-62 не вироблялися в СРСР з 1975 року, а в Росії повинні були бути повністю виведені з військ і утилізовані з 2011 року… Але у 2015-му Росія розгорнула поставки танків Т-62 у війська Башара Асада, потім вони стали штучно, але з’являтися в ЗС РФ, а у 2018 році на сайті держзакупівель було розміщено замовлення на модернізацію танків Т-62, включаючи встановлення нової гармати”, – йдеться в повідомленні.

 

Раніше з’явилося відео могильника танків РФ, розбитих біля річки Сіверський Донець. З 5 по 12 травня окупанти намагалися її форсувати, задіявши танковий полк, але втратили понад 80 одиниць техніки.

 

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button