Україна

Росія оскаржила у Верховному суді Швейцарії рішення арбітражу за позовом “Укрнафти”

За позовом РФ зобов'язана виплатити компенсацію за втрачене компанією в анексованому Криму майно

Верховний суд Швейцарії отримав заяви росіян про скасування арбітражних рішень за позовом “Укрнафти”, згідно з якими РФ зобов’язана виплатити компенсацію за втрачене компанією в анексованому Криму майно обсягом 44,4 млн доларів США.

Про це повідомляє 1NEWS.

“27 травня 2019 року Росія подала до Верховного суду Швейцарії заяви про скасування арбітражних рішень, винесених за позовами компаній “Укрнафта” і “Стабіл” та інших. 31 травня 2019 року Суд підтвердив отримання заяв”, – йдеться в повідомленні Мін’юсту РФ.

Повідомляється, що позови були подані за Арбітражним регламентом ЮНСІТРАЛ на підставі угоди між Росією і Україною про заохочення та взаємний захист інвестицій.

“Росія не згодна з можливістю застосування зазначеної угоди до таких спорів. У межах комплексної стратегії щодо захисту інтересів Росії від подібних неправомірних позовів ведеться робота з оскарження винесених арбітражних рішень. Росія має намір добитися їх скасування, оскільки вони суперечать як нормам двосторонньої угоди між Росією і Україною, так і іншим нормам і принципам міжнародного права”, – повідомив Мін’юст РФ.

У російському відомстві також повідомили, що у заявах про скасування Росія привела аргументи, які “підтверджують неправомірність винесених арбітражними трибуналами рішень”.

Джерело: УНН

Останні новини

Back to top button