Україна

Російські військові розстріляли сім’ю у Кременній – ЗМІ


Російські військові розстріляли сім ю у Кременній - ЗМІ

За підозрою у розстрілі цивільних громадян затримали військовослужбовця РФ. Ще двоє його товаришів по службі у розшуку.


Російські військові розстріляли сім’ю з трьох осіб в тимчасово окупованій Кремінній на Луганщині. Про це повідомив російський Telegram-канал ASTRA з посиланням на джерела та родичів вбитої родини.
За інформацією російських журналістів, тіла 60-річної жінки, її 37-річної дочки та 41-річного зятя з вогнепальними пораненнями знайшли в Кремінній 26 січня. Родичі вбитої родини розповіли, що у 37-річної жінки залишилася 18-річна донька.
 
За підозрою у розстрілі мирних громадян затримали 33-річного військовослужбовця в/ч 12271 Фідана Хаєрзаманова. Розшукуються також його товариші по службі: 30-річний Ігор Дмитрієв і 39-річний Азамат Гарєєв. 

Нагадаємо, наприкінці жовтня 2023 року в окупованій Волновасі Донецької області російські військові розстріляли дев’ятьох мирних жителів, серед яких була сім’я з двома дітьми.
У грудні на окупованих територіях Херсонській області російські військові вбили дитину. Хлопчика, який вчився у 8 класі, розстріляли на очах у родини через те, що він нібито щось не те сфотографував.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button