Україна

Російські “Свідки Єгови” оскаржать свою заборону в ЄСПЛ

КИЇВ. 17 липня. УНН. Російські “Свідки Єгови” мають намір звернутися до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), щоб оскаржити ліквідацію своєї організації в Росії. Про це в понеділок, 17 липня, заявив адвокат Віктор Женков, що представляє “Свідків Єгови” в суді, повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

“Крапка в цьому питанні ще не поставлена, оскільки Верховний суд порушив не тільки норми російського, а й міжнародного законодавства, тому ми будемо оскаржувати дане рішення в Європейському суді з прав людини”, – заявив він після того, як Верховний суд в понеділок відхилив скаргу російських “Свідків Єгови” на заборону їх організації за позовом Мін’юсту.

читайте також: У ВР запропонували читати “Отче наш” після відкриття засідань

Офіційний сайт організації опублікував наступну заяву: “Оскільки більше немає ефективних внутрішніх російських засобів правового захисту, віруючі будуть апелювати до Європейського суду з прав людини та інші міжнародні організації”

“Верховний суд Росії упустив останній шанс відновити право і справедливість”, – зазначено в повідомленні на сайті про рішення суду.

Нагадаємо, Верховний Суд РФ визнав релігійну організацію “Свідки Єгови” екстремістською та заборонив її діяльність на території РФ.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × three =

Close