Україна

Російські «Свідки Єгови» оскаржать свою заборону в ЄСПЛ

КИЇВ. 17 липня. УНН. Російські «Свідки Єгови» мають намір звернутися до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ), щоб оскаржити ліквідацію своєї організації в Росії. Про це в понеділок, 17 липня, заявив адвокат Віктор Женков, що представляє «Свідків Єгови» в суді, повідомляє УНН з посиланням на Deutsche Welle.

«Крапка в цьому питанні ще не поставлена, оскільки Верховний суд порушив не тільки норми російського, а й міжнародного законодавства, тому ми будемо оскаржувати дане рішення в Європейському суді з прав людини», — заявив він після того, як Верховний суд в понеділок відхилив скаргу російських «Свідків Єгови» на заборону їх організації за позовом Мін’юсту.

читайте також: У ВР запропонували читати «Отче наш» після відкриття засідань

Офіційний сайт організації опублікував наступну заяву: «Оскільки більше немає ефективних внутрішніх російських засобів правового захисту, віруючі будуть апелювати до Європейського суду з прав людини та інші міжнародні організації»

«Верховний суд Росії упустив останній шанс відновити право і справедливість», — зазначено в повідомленні на сайті про рішення суду.

Нагадаємо, Верховний Суд РФ визнав релігійну організацію “Свідки Єгови” екстремістською та заборонив її діяльність на території РФ.

Джерело: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close