Україна

Родини полонених українських моряків отримали по 100 тисяч гривень

Усім 24 родинам військовополонених моряків, які незаконно утримуються на території РФ, виплачено по 100 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Міністерства у справах тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб (МТОТ), пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України разом з Військово-морськими силами провели велику роботу щодо підготовки необхідних документів і встановлення всіх осіб, які мають право на отримання такої допомоги. Зокрема, родичі всіх моряків. Можу вам відповідально заявити, що всі родини отримали по 100 тис. грн”, – цитує прес-служба керівника відомства Вадима Черниша.

Черниш запевнив, що міністерство постійно підтримує взаємозв’язок з міжнародними гуманітарними організаціями, адвокатами військовополонених для найшвидшого звільнення моряків з російської тюрми.

Як повідомлялося, за ініціативи МТОТ 5 грудня 2018 року урядом прийнято постанову, яка надала можливість підтримати військовополонених українських моряків.

Прикордонні кораблі Російської Федерації 25 листопада вчинили агресивні дії проти українських кораблів, які здійснювали плановий перехід з порту Одеса до порту Маріуполь через Керченську протоку. Російські спецпризначенці обстріляли і захопили три українські кораблі та 24 моряків.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close