Україна

РНБО підтримала збільшення фінансування сектору оборони і безпеки

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Рада національної безпеки і оборони підтримала рішення уряду стосовно збільшення у 2016 році фінансування для силових відомств. Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО, передає УНН.

«Рада національної безпеки і оборони України на своєму засіданні у середу підтримала рішення Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з метою збільшення фінансування Міністерства оборони України, Служби безпеки України, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур», — йдеться у повідомленні.

Зокрема, за інформацією Ради, передбачено збільшити фінансування Міністерства оборони України на 3 млрд 800 млн грн, Головного управління розвідки Міністерства оборони України — на 175 млн грн, Національної поліції України — на 2 млрд 4 млн 800 тис. грн, Державної прикордонної служби України та інших силових структур — на 782 млн 700 тис. грн, Служби безпеки України — на 128 млн 500 тис. грн, Управління державної охорони України — на 51 млн грн.

Особливу увагу було приділено питанням соціального забезпечення військовослужбовців та поліцейських.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close