Україна
Рівень радіації на Запорізькій АЕС у нормі – МАГАТЕ
[ad_1] 
Представники агентства, які перебувають на об’єкті, не зафіксували підвищення радіаційного фону.
Рівень радіації на Запорізькій атомній електростанції залишається стабільним. Підвищення радіаційного фону не зафіксовано. Про це повідомила пресслужба МАГАТЕ у середу, 30 липня.
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі запевнив, що рівень радіації на Запорізькій атомній електростанції залишається стабільним.
“Команда МАГАТЕ на Запорізькій АЕС в Україні підтверджує, що рівень радіації на об’єкті не підвищився”, – наголосили в агенції.
Нагадаємо, більш як тиждень тому в районі ЗАЕС помітили сильне задимлення. У мережі почала ширитись інформація про те, що у Запоріжжі підвищився рівень радіаційного випромінювання.
Уряд спростував чутки про нібито підвищення радіаційного фону на Запоріжжі і додав, що триває моніторинг ситуації..
Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

