Україна

Рівень радіації на Запорізькій АЕС у нормі – МАГАТЕ

[ad_1]
Рівень радіації на Запорізькій АЕС у нормі - МАГАТЕ

Представники агентства, які перебувають на об’єкті, не зафіксували підвищення радіаційного фону.


Рівень радіації на Запорізькій атомній електростанції залишається стабільним. Підвищення радіаційного фону не зафіксовано. Про це повідомила пресслужба МАГАТЕ у середу, 30 липня.
 
Генеральний директор МАГАТЕ Рафаель Гроссі запевнив, що рівень радіації на Запорізькій атомній електростанції залишається стабільним.
 
“Команда МАГАТЕ на Запорізькій АЕС в Україні підтверджує, що рівень радіації на об’єкті не підвищився”, – наголосили в агенції.

Нагадаємо, більш як тиждень тому в районі ЗАЕС помітили сильне задимлення. У мережі почала ширитись інформація про те, що у Запоріжжі підвищився рівень радіаційного випромінювання.

Уряд спростував чутки про нібито підвищення радіаційного фону на Запоріжжі і додав, що триває моніторинг ситуації..

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button