Україна

Ринок таксі в Україні на 90% нелегальний, — Омелян

Ринок таксі в Україні на 90 відсотків є нелегальним, що означає нульові надходження до бюджету. Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян в ефірі телеканалу ZIK.

Міністр, відповідаючи на запитання, коли водії таксі компаній Uber та Uklon отримають ліцензії і почнуть платити податки, повідомив, що до парламенту внесли закон про таксі.

«Цей закон багато у чому буде інноваторським, бо в ньому буде окремий розділ, який регулюватиме питання таксі на кшталт Uber, Uklon та інші інтернет-майданчики, де ви можете замовити собі автомобіль», — сказав Омелян.

Він висловив сподівання, що цей документ та інші важливі для галузі закони будуть розглянуті вже у жовтні цього року під час «інфраструктурного дня».

«Для нас головне, щоб пасажир отримав комфорт і безпеку, для водіїв — цивілізовані правила гри, бо ринок таксопарку, на жаль, на відсотків 90 є нелегальним, перебуває у «тіні», що означає нульові надходження до бюджету», — розповів міністр.

Омелян додав, що неврегульований ринок таксі це ще й постійні проблеми для самих таксистів, та компаній, що надають відповідні послуги.

Нагадаємо, у Сполучених Штатах ФБР і федеральні прокурори в Нью-Йорку ведуть розслідування проти Uber Technologies Inc., яку підозрюють у використанні шпигунських програм для боротьби з конкурентом.

 

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close