Україна

РФ завезла в окупований Крим мінімум півмільйона росіян – Джемілєв

З 2014 року РФ переселила на окупований нею Кримський півострів щонайменше 500 тисяч росіян, повідомляє 1NEWS з посиланням на Крым.Реалии.

Про це в ефірі програми “Насправді: Крим” на телеканалі “Дім” повідомив національний лідер кримських татар, депутат Верховної Ради (фракція “Європейська солідарність”) Мустафа Джемілєв.

“За роки окупації, за минулі шість з гаком років, окупанти завезли до Криму, за різними оцінками, від півмільйона до одного мільйона чоловік. Причому ці люди в’їхали з порушенням українського законодавства. За це передбачено кримінальне покарання”, – зазначив Джемілєв.

У вересні на одному із засідань в ООН постійний представник України при ООН Сергій Кислиця назвав “величезною проблемою” демографічні зміни в Криму. Він переконаний, що Росія намагається витіснити з півострова все проукраїнську населення.

Керівник підконтрольного Росії управління статистики по Криму і Севастополю Ольга Балдина раніше повідомляла, що число жителів окупованого Криму з 2014 року зросла приблизно на 20 тисяч осіб.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button