Україна

РФ і Китай проведуть спільні військові навчання

У період з 18 по 26 вересня Росія і Китай проведуть військові навчання «Морська взаємодія-2017». Про це повідомляє «Радіо Свобода», посилаючись на Міноборони Росії.

Наголошується, що в навчаннях візьмуть участь 11 надводних кораблів, 2 підводні човни, 2 глибоководних рятувальних апарати, 4 протипожежні літаки і 4 корабельні вертольоти.

Також в Міноборони Росії заявляють, що навчання складаються з двох етапів — берегової фази і морської частини. Перша частина буде проходити у Владивостоці з 18 по 21 вересня.

Друга частина навчань пройде на полігоні берегових військ Тихоокеанського флоту «Горностай» з 22 по 26 вересня в акваторії Японського та південній частині Охотського морів.

Як повідомлялося раніше, зараз Росія проводить спільні військові навчання з Білоруссю, які викликали занепокоєння в Україні та деяких країнах Європи.

Навчань «Захід-2017» проходять в основному на території Білорусі, яка межує з Україною, Литвою, Латвією і Польщею, а також частково на території Росії (в Калінінградській області).

Нагадаємо, у Польщі мають намір збільшити витрати на оборону через російську загрозу.

Джерело: www.rbc.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close