Україна

Реваншу не буде: Кличко обіцяє оскаржити перейменування проспектів Бандери і Шухевича

Крім того, Київрада на наступній сесії ще раз ухвалить рішення про відповідне перейменування радянських проспектів

Столична влада готує апеляцію на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва щодо скасування рішення Київради про перейменування проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича.

 

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на своїй сторінці у Facebook, – інформує 1NEWS.

“Реваншу не буде! По-перше: ми готуємо апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва, що скасував рішення Київради про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери та Романа Шухевича”, – наголосив Кличко, нагадавши, що йдеться про зміну в рамках декомунізації старих назв проспектів Московського і Ватутіна.

“І, по-друге: на наступній сесії Київради ми, за процедурою, ще раз ухвалимо рішення про відповідне перейменування радянських проспектів”, – сказав Кличко.

Як повідомлялось, Окружний адміністративний суд Києва 25 червня скасував рішення Київської міської ради щодо перейменування проспектів Степана Бандери та Романа Шухевича в українській столиці.

Київрада 7 липня 2016 року перейменувала Московський проспект на проспект Степана Бандери. Проспект Ватутіна в Києві отримав нову назву – проспект Шухевича – 1 червня 2017 року.

Джерело: Facebook

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

  1. не понятно, чем киевским властям не угоден генерал армии Ватутин, командовавший войсками, освобождавшими Украину от фашистских захватчиков. Интересно было бы взглянуть, как во Франции удаляли бы имя маршала Леклерка, командовавший войсками, освобождавшими Францию от фашистских захватчиков.

Схожі записи

Close
Back to top button
Close