Україна

Renault-Nissan-Mitsubishi представлять лінійку електрокарів і таксі-роботів

Альянс Renault-Nissan-Mitsubishi до 2022 року може поставити на потік 12 нових електромобілів і роботизованих електротаксі.

Про це заявив глава альянсу Mitsubishi Motors Карлос Гон, представляючи на Франкфуртському автосалоні новий 6-річний план альянсу, повідомляє enkorr з посиланням на CNBC.

«Всього ж планується пустити в серію близько 40 версій електричних транспортних засобів з різним запасом ходу на одній зарядці», — повідомив Гон.

«Ми маємо намір створити моделі, призначені для найрізноманітніших комерційних сегментів», — заявив глава альянсу, кажучи про сегмент Robo.

«Є стійкий попит на послуги таких компаній, як Uber і їм подібних. Маючи в своєму розпорядженні нові безпілотні технології, ми маємо намір стати провідними гравцями на цьому ринку», — додав він.

В даний час зусилля Renault-Nissan-Mitsubishi сфокусовані на зниженні вартості електромобілів альянсу до 2022 року приблизно на 30% і на виробництві батарей, які після 15-хвилинної зарядки забезпечать електрокарам пробіг в 230 км.

Карлос Гон вважає, що майбутнє — за безпілотними електромобілями, які «спілкуються» один з одним. У той же час на відміну від конкурентів з Volkswagen і Volvo альянс не має наміру припиняти випуск автомобілів, оснащених дизельним двигуном.

Нагадаємо, Китай збирається відмовитися від бензинових і дизельних авто.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Джерело: epravda.com.ua

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close