Україна

Renault може відкрити завод в Україні

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів перемовини із керівництвом французького автоконцерну

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман зустрівся з керівниками французької компанії-автомобілебудівника Renault та обговорює можливості розміщення виробництва в Україні.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Зустрівся з керівниками провідного автомобілебудівника – французькою компанією Renault. Наразі ми обговорюємо можливості розміщення виробництва автомобілів групи Renault в Україні. Це і додаткові робочі місця, і розширення експортних можливостей”, – зазначив Гройсман.

Він впевнений, що Україна може стати регіональним хабом автовиробництва.

“У нас вже є чудові приклади роботи підприємств, які виробляють як вузли й деталі, так і готову продукцію на український та європейський ринки. Ці виробництва відвідував особисто”, – зауважив Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що 13 липня під час Години запитань до уряду у Верховній Раді запропонував спільно розробити законопроект, який дозволив би спростити процес залучення інвесторів в автовиробництво.

Він вважає, що це не тільки дало б поштовх розвитку усієї галузі, а й зняло б проблему надмірної вартості машин і завезення тих авто на євро номерах.

Джерело: Facebook

Останні новини

One Comment

  1. Наскільки в Україні є мінерали такі як літій то бавжано розвивати паралельно виробництво акумуляторів для електрокарів.

Back to top button