Україна

Ренат Кузьмін пропонує користувачам соцмереж обговорити нову національну ідею для України

Народний депутат України від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ренат Кузьмін запропонував використовувати свої сторінки у Facebook та Telegram в якості майданчика для громадських дискусій щодо нової національної ідеї для України. Таку заяву політик зробив прес-конференції в агенції «Інтерфакс-Україна».

«Ніхто не може знати краще за нас, як нам жити, тому ми повинні зараз самі створити нову національну ідею і перезавантажити державу в інтересах її народу. До цього я закликаю приєднуватися всіх охочих», – зазначив Ренат Кузьмін.

Він зауважив, що бачить учасниками цієї платформи всіх небайдужих українців – всіх без винятку.

«Незалежно від політичних уподобань. Цей проект не партійний, і не політичний. Він не має стосунку до цілей і завдань якихось конкретних політичних партій України – це суспільно-соціальна ініціатива. І будь-хто, хто вважає своїм обов’язком рятувати країну, виводити її з кризи, і робити Україну успішною і процвітаючою країною, будь-хто, хто цього хоче, може приєднатися до нашої ідеї».

Народний депутат пообіцяв, що особисто вивчатиме представлені йому ідеї і обговорить їх з кожним, хто відгукнеться на його заклик.

Ренат Кузьмін запропонував почати писати всім, хто готовий творити майбутнє країни, йому особисто в соцмережі Facebook і Telegram.

Останні новини

Back to top button