Україна

Рейтинги партій «Слуга народу» та «Європейська Солідарність» майже зрівнялись

Такі дані агрегованого рейтингу партій на місцевих виборах оприлюднила соціологічна група «Рейтинг», передає 1NEWS.

Партія «Європейська Солідарність» зростає і майже зрівнялась з партією «Слуга народу», що стрімко втрачає електоральну підтримку.

Як свідчить дослідження, «Слуга народу» за підсумками місцевої кампанії має агрегований результат 14,5%, «Європейська Солідарність» 13,7%.

Порівняно з виборами до парламенту у 2019 році, «Слуга народу» зменшила свою підтримку утричі (з 43,16% до 14,5%), «Європейська Солідарність» зросла з 8,1% до 13,7%.

Третє місце за агрегованим рейтингом посідає «Опозиційна платформа – За життя» з результатом 12,5%. Партія «Батьківщина» посідає п’яте місце із результатом 8,5%, поступившись партії «За майбутнє», яка має 8,6%.

Відсотки розраховані від загальної кількості голосів виборців, які підтримали партії.

«Наш край» загалом підтримали 3,9%, ВО «Свобода» – 3,3%, Радикальну партію Ляшка – 2,4%, партію «Сила і честь» – 2,4%, «УДАР Віталія Кличка» – 2,0%, партію «Пропозиція» – 2,2%, «Голос» – 1,7%, партію Шарія – 1,4%, «Перемога Пальчевського» – 0,8%.

Агрегований рейтинг партій на місцевих виборах – це сума результатів партій на виборах в обласні ради, у Києві – в міську раду, в Донецькій та Луганській областях – у районні ради.

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button