Україна

Рейтинг Зеленського з квітня впав майже на 11%, Порошенко зріс на 4% – опитування КМІС

Президент України Володимир Зеленський з квітня втратив майже 11% електоральної підтримки. Натомість його головний опонент Петро Порошенко з квітня додав 4 відсотка. Про це свідчить опитування КМІС, повідомляє 1News.

Якби вибори Президента України відбувалися в середині вересня, серед тих, хто збирається голосувати і визначився з кандидатом, за Володимира Зеленського готові проголосувати 31,8%. Тоді як у квітні 2020 року він мав підтримку 42,6% респондентів.

За Петра Порошенка готові проголосувати 18,9% (у квітні 2020 року – 14,9%).

Дещо збільшив свою підтримку Юрій Бойко – за нього готові голосувати 13,3%. Юлія Тимошенко отримує 9,8%, Ігор Смешко – 6,8%, Олег Ляшко – 6%, Анатолій Гриценко 4,9%, Олександр Вілкул 2,3%.

Лідерка партії «Голос» Кіра Рудик за даними КМІС наразі має нульовий рейтинг.

Опитування проводилось з 12 до 16 вересня 2020 року методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України.

До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

В ході опитування проведено 2000 інтерв’ю. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close