Україна

“Регіонали” готують акцію протесту через можливу заборону партії

Колишні “регіонали” готують у Києві акцію протесту проти заборони Партії регіонів і просять “Опозиційний блок” посприяти, інформує 1News.

Про це повідомив народний депутат Дмитро Тимчук у своєму Facebook.

“До співголови “Опозиційного блоку” Бориса Колесникова звернулася “ініціативна група членів Партії регіонів” з різних регіонів України з проханням посприяти в організації масової акції протесту під будівлею Окружного адміністративного суду в Києві, де 06.12.2017 буде розглядатися справа про заборону Партії регіонів”, – зазначив депутат.

За його словами, у зверненні висловлюється готовність зібрати велику кількість прихильників ПР з різних регіонів України, обговорюється можливість використовувати символіку ПР в ході цієї акції протесту.

Нагадаємо, Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі за позовом громадської організації до Міністерства юстиції України.

Позивач просить суд визнати протиправним бездіяльність Мін’юсту, яка виявилась у листі-відповіді “Про відмову від звернення Міністерства юстиції України до Окружного адміністративного суду міста Києва щодо заборони діяльності політичної партії “Партія регіонів”.

Також позивач просить суд зобов’язати Мін’юст звернутися до суду про заборону діяльності на території України “Партії регіонів” та скасувати державну реєстрацію.

Судове засідання призначене на 6 грудня.

На сайті Окружного суду на 6 грудня за позовом громадської організації до Мін’юсту призначене всього одне засідання. Позивачем зазначена ГО “Загальноукраїнське бюро розслідування”. Засідання призначене на 11:00.

За даними бізнес-пошукової системи “YouControl“, засновниками ГО “Зубр” виступають Науменко Тимофій та Ющенко Людмила. При цьому Ющенко значиться зазновником ще декількох антикорупційних організацій.

Керівником ГО “Зубр” є Махновець Марія, а підписантом Ліпашов Олександр.

Перший заступник голови ГО «ЗУБР» Олександр Ліпашов влітку 2017 заявляв: “Ми звернули увагу на неприпустимість функціонування партії диктаторського режиму Януковича і необхідності її скасування. Тому ми завтра зранку вносимо колективне звернення від низки громадських організацій, представників релігійних конфесій, інтелігенції на ім’я міністра юстиції Петренко з проханням розглянути давно назрілу проблематику усунення цієї несправедливості – заборони Партії регіонів, тому що міністр юстиції має право це заборонити”.

Прес-служба “Опозиційного блоку” поки ніяк не прокоментувала зазначену інформацію.

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close