Україна

Радуцький заявив, що не збирається очолювати МОЗ

Нардеп від “Слуги народу”, глава медичного комітету ВР Михайло Радуцький не планує займати посаду міністра охорони здоров’я. Про це пише 1NEWS, посилаючись на Українську правду.

Пряма мова: Я не планую бути міністром через 3 місяці. Так, багато колег у фракції бачать саме мене на цій посаді. І саме це бажання вчора Арахамія озвучив в ефірі телеканалу.

Мені приємно, але свою роботу бачу зараз у парламенті. Основа перетворень тут. …Я залишаюся і планую залишатися працювати в парламенті.

Деталі: Радуцький назвав міністра охорони здоров’я Зоряну Скалецьку професіоналом, енергійним і геніальним фахівцем та заявив, що “кращої кандидатури, ніж вона, складно знайти”.

За словами глави комітету, він буде тісно співпрацювати з Міністерством охорони здоров’я. У п’ятницю комітет зустрівся з міністром, також був намічений план перших 100 днів роботи.

Що було раніше: У п’ятницю голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в ефірі телеканалу ZIK заявив, що через кілька місяців главою МОЗ може стати Радуцький, а діюча міністр Зоряна Скалецька – його заступником.

Передісторія:

  • 29 серпня Верховна Рада 9 скликання на першому засіданні призначила нових міністрів в уряд прем‘єра Олексія Гончарука. Міністром охорони здоров’я призначили Зоряну Скалецьку (Черненко).
  • Раніше того ж дня на камеру зафіксували переписку Радуцького, в якій той писав із використанням нецензурної лексики, що його людина на посаду керівника МОЗ – Зоряна Черненко, а не Уляна Супрун.
  • 27 серпня засновника клініки “Борис” Михайла Радуцкого, якому раніше передрікали міністерський портфель у МОЗ, було обрано головою парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги і медичного страхування.
Back to top button