Україна

Рабінович: Зеленський не виконав обіцянок, але ми ще можемо проголосувати за мир та зниження тарифів

Президент України Володимир Зеленський не виконав передвиборчих обіцянок, і тепер тільки голос за мир і зниження тарифів на виборах до Верховної Ради врятує країну. Таку думку висловив народний депутат, співголова політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович на багатотисячній акції на підтримку телеканалу NewsOne і свободи слова в Україні, яка пройшла 11 липня в Києві.

Політик зізнався, що на президентських виборах голосував за Зеленського, тому що думав, що віддає свій голос за мир, за гідне життя, за сите України.

«Я відкликаю свій голос, відданий за пана Зеленського, – тому що голосував за мир, нормальні тарифи. Він каже, що не займається економікою, але в той же час розподіляє кошти, виділені на проведення військового параду на День Незалежності. Гроші закладені в бюджет України, і президент не має права давати вказівки, куди їх направити. Пан Зеленський, ви не читали Конституцію! Ви не маєте права давати вказівки садити журналістів! Не служіть олігархам, а служіть народу!» – закликав парламентарій.

За його словами, Зеленський не виконує обіцянок, які давав перед президентськими виборами.

«Єдиний економічний пункт в програмі партії «Слуга народу», за яку хочуть проголосувати мало не пів-країни, – продаж української землі… Миру немає, про зниження тарифів «пожартували», а землю продадуть! Якби нашу землю запропонував продати злодійкуватий Порошенко, ми б не дали йому це зробити. І сьогодні, коли це запропонує зробити вже новий усміхнений президент, нам ні в якому разі не можна потрапити в пастку. Так що давайте не дамо Зеленському, який думає, що у людей під подушкою заховані мільярди, витягнути у нас останнє», – закликав народний депутат.

Політик упевнений, що українці на виборах дадуть оцінку поведінці президента, який веде себе так само, як раніше поводився Петро Порошенко.

«Сподіваюся, що 21 липня ми проголосуємо за справжнє зниження тарифів, мир, гідне життя. Сподіваюся, що українці зроблять вибір на користь свободи слова і тоді Україна стане дійсно великою. Тільки голос за мир і зниження тарифів врятує країну», – резюмував Вадим Рабінович.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close