Україна

Рабінович: Влада намагається зробити з України Північну Корею, позбавляючи нас свободи слова

Народний депутат України, співзасновник партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович впевнений, що сьогодні люди в ейфорії, але потрібно скоріше сприймати зважені рішення і спостерігати за реальними змінами. Про це він заявивши в коментарі телеканалу «112 Україна», пише сайт партії.

«Є такі партії на нашому фланзі, які розраховують тільки на те, що їх переплутають з нами! Не плутайте: тарифи і мир – це шостий номер у виборчому бюлетені! Це «Опозиційна платформа – За життя», а не ті, хто прикидаються опозицією. Нормальне життя – №6. До побачення, наша «неласкава» Рада. Повертатися не треба! Я хочу, щоб з новою Радою ми почали будувати країну. Потрібно припинити приймати закони заради красивих гасел, а будувати країну! Всі наші сусіди процвітають, тільки у нас поки війна і крики», – констатував політик.

Парламентарій упевнений, що українцям варто задуматися про те, що нинішня влада намагається зробити з України Північну Корею.

«Ми повинні попрощатися з нашим минулим, де під гаслами патріотизму грабували Україну, втягли у війну, наживаються на ній, і ніхто – ні Порошенко, ні Свинарчук – не сидить. Зате садять журналістів, а Луценко взагалі сказав, що порушить кримінальну справу за фільм, який збираються показати на телеканалі «112 Україна», і який посів перше місце на міжнародному фестивалі. Що ви, нешановні, робите? Ви нас в Північну Корею заганяєте. Куди ми йдемо?» – обурився народний депутат.

За його думку, українцям саме час задуматися про завтрашній день.

«Ми повинні думати про завтрашній день. Треба проголосувати за мир, нормальні тарифи, за життя в нашій країні. Ми всі поділилися на тих, хто «за життя», і тих, хто проти. Нам залишився тиждень до вибору – мир або війна. Тому потрібно взяти голову в руки, подумати про себе і родини, і проголосувати за №6 – за мир і життя» – резюмував Вадим Рабінович.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close