Україна

Рабінович: Влада хоче зробити з України аграрний придаток, який буде обслуговувати Європу і США

На думку політика, нам потрібно не «йти в Європу», а будувати її в Україні.

Нинішня влада робить з України аграрний придаток, який буде обслуговувати Європу і США. Про це заявив народний депутат, голова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми «П’ять питань Вадиму Рабіновичу За життя» на телеканалі NewsOne.

«Влада своєю провальною зовнішньою політикою домоглася того, що зараз навколо нас одні вороги. Ми пересварилися з Росією, Угорщиною, Румунією, Польщею, зараз – з Білоруссю і для чогось з Вірменією. Ліземо до Венесуели. А яких друзів ми набули останнім часом? Я жодної такої країни не знаю», – зазначив парламентар.

Він навів ще один приклад недалекоглядності зовнішньої політики нинішньої української влади.

«Наші політики взагалі не відрізняються зовнішньополітичної далекоглядністю. Пам’ятайте, як перед виборами в США все вони навперебій лаяли Дональда Трампа, оскільки були впевнені в перемозі Гілларі Клінтон? А я ж їх попереджав, говорив: «Чекайте, не поспішайте, раптом виграє Трамп – що ви тоді робити будете?». В результаті я виявився правим, а вони досі не знають, як ще підлизнутися до Трампа, щоб загладити свій промах», – заявив народний депутат.

На думку глави партії «Опозиційна платформа – За життя», нам треба не «йти в Європу», а будувати її в Україні.

«Влада каже, що ми йдемо від «русского мира» в Європу. Але проблема в тому, що в Європу нас не беруть. Так де ми зараз і куди ми йдемо? Я вам поясню: вони роблять з України аграрний придаток, який буде обслуговувати Європу і США типи десятьма мільйонами рабів, які залишаться живими. Я, звичайно, дуже проєвропейська людина, але я впевнений, що Європа в першу чергу повинна бути в нашому домі. Ми повинні будувати Європу у себе, а не прагнути в ЄС ціною благополуччя наших людей», – підсумував Вадим Рабінович.

Back to top button