Україна

Рабінович: Ми всі чекаємо, коли нарешті прокинеться Голобородько і поверне обіцяний мир

Українці все ще чекають, що новий президент Володимир Зеленський стане телевізійним Голобородьком і виконає свої обіцянки. Про це в ефірі політичного ток-шоу «Пульс» на телеканалі «112 Україна» заявив співголова партії «Опозиційна платформа – За життя», народний депутат Вадим Рабінович.

«Зеленський для мене не ворог. Я також вважаю, як і багато хто з вас, що ось-ось прокинеться Голобородько і зробить все те, що він обіцяв», – зізнався парламентарій.

Жодне питання, яке піднімалося Зеленським під час передвиборної кампанії, так і не вирішене, вважає Рабінович.

«По тарифам – не можна, тому що президент не займається економікою за Конституцією. Але чому тоді йому можна мостами командувати? Це теж економіка! Так не повинно бути», – впевнений політик.

На думку народного депутата, головне, до чого повинні прагнути українські політики, – мир.

«Те ж саме відбувається з миром. Але ж мир – самодостатня цінність. Не потрібно придумувати ніяких додаткових гасел, все ясно: буде мир в країні – і ми виживемо, а не буде його – виживемо погано. Але все одно виживемо!» – підкреслив парламентарій.

Глава «Опозиційної платформи – За життя» дав зрозуміти, що налаштований рішуче.

«Ми вже показали на українських виборах, що вибір Зеленського – це зламаний хребет дракону Порошенко. Ми пережили Порошенко, і Супрун переживемо, і всіх інших – і буде сильна Україна!» – резюмував він.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close