Україна

Рабінович: Бажання влади позбавити опозицію комітетів – це не демократія, а тоталітаризм

Представники партії «Слуга народу» не можуть визначитися з тим, які комітети запропонувати опозиції. Про це повідомив народний депутат України і співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович, пише офіційний сайт партії.

За словами опозиціонера, на зустрічі з парламентською більшістю було піднято питання щодо комітетів, але представники партії «Слуга народу» уникали відповіді.

«У відповідь ми нічого не почули. Тому досягнута наступна домовленість: до 12:00 середи, 21 серпня, влада точно вирішить і озвучить, що готова дати опозиції. Ми ж, у свою чергу, скажімо, наскільки це відповідає демократичним нормам», – розповів Вадим Рабінович.

Парламентарій підкреслив, що представники опозиції повинні отримати ті комітети, завдяки роботі яких зможуть контролювати владу. При цьому Вадим Рабінович зазначив, що опозиція не знає, що саме «слуги народу» запропонують.

«Станом на сьогоднішній день ми не можемо дати жодної інформації, тому що уявлення не маємо, які комітети нам запропонують!» – уточнив політик.

За словами співголови партії «Опозиційна платформа – За життя», нова влада пропонує чітко закріпити за комітетом кількість депутатів від фракції.

«Ми ж пояснили, що якщо у нас є два юриста-професора, то вони обидва повинні працювати у відповідному комітеті, а не один в профільному, а інший – в комітеті «по цифрам і технологіям». Загалом, поки ніякої сенсації! А завтра подивимося, які нам комітети запропонують, і скажемо – демократія це або тоталітаризм», – резюмував Вадим Рабінович.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close