Україна

Рабінович – Льовочкіну: щоб бізнесменові заробляти – треба разом з вами красти, а я не буду

Народний депутат України від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін, який не пропрацював в бізнесі жодного дня, зумів накопичити свої мільярди, обкрадаючи простий український народ. Таку думку в прямому ефірі телеканалу NewsOne висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович, коментуючи сюжет про його життя, який вийшов на «Інтері» Льовочкіна.

Вадим Рабінович

«Днями телеканал «Інтер» показав сюжет, в якому розповів, який я будинок знімав, який орендую зараз… Так, я дійсно не можу, я не в змозі сьогодні дозволити собі купити дачу або хороми. Так, я в змозі брати їх в оренду. Для того, щоб сьогодні щось купувати, треба обов’язково з вами разом красти. Ви особисто – той, що купив за 200 млн чотири ділянки у Франції, який купив собі за 50 мільйонів дачу – звичайно, будете зі зневагою ставитися до мене, який орендує якусь дачу – хто я такий?! А я вам скажу: я не так до людей ставлюся, я не хочу красти, як ви. Ваша сестра, яка ніколи в житті, як і ви, не працювала в бізнесі, є власником 30 офшорних компаній. Ви задекларували володіння «Інтером» на мільярди, ви не пропрацювали в бізнесі жодного дня! Через таких паразитів як ви страждає вся країна! Через таких паразитів, які жодного дня не працювали, а обросли яхтами та віллами – через них сьогодні пенсіонери отримують мізерні пенсії! І вам ще вистачає совісті зі своїм каналом показувати, що я орендую дачу?! Так я працював все життя і крутився, як всі українці, а ви обкрадали нас! Ви – з вашими вишками, вашими каналами – зобов’язані відповісти перед народом!» – переконаний політик.

На його думку, цей сюжет «Інтера» безпосередньо пов’язаний з недавнім переходом народного депутата від «Опоблоку» Нестора Шуфрича в партію «За життя».

«І я знаю, чому вам не подобається! Від вас втік Шуфрич, ви скандалите, б’єтеся головою об стінку, – від вас тікають всі. Тому що ви – трупи, ви – вчорашній день! Ви ніби як живі, а вас вже немає… Ви висите веригами на Україні і тягнете її вниз своїми махінаціями, своїми вічними закулісними переговорами… У що ви перетворили «Опозиційний блок», який голосує разом із владою?! І у вас вистачає совісті дивитися людям в очі?» – задався питанням парламентар.

Народний депутат також подякував телеканалу «Інтер» за розкрутку – як його особисту, так і партії «За життя». При цьому Рабінович підкреслив, що Льовочкіну варто було б скоріше втекти з України, а награбоване віддати пенсіонерам або бійцям АТО.

«Тому дякую телеканалу «Інтер» за розкрутку Рабіновича, за розкрутку партії – я всім вам вдячний. Але «дякую» я не можу сказати Сергію Льовочкіну тільки за одне: не можна так нахабно обкрадати країну і потім підлаштовувати свої чесні очі під ситуацію! Тому потрібно взяти на себе трішечки мужності… сховатися він вже не встигне, але хоча б спробувати що-небудь повернути державі. Тому Льовочкіну бігти потрібно! До речі, він три дні тому разом зі своєю сестрою був у Москві. Може, вони готували собі ґрунт «для польоту», але повернулися всі – Льовочкін, його сестра і Бойко… Візьміть свій «маєток», який побудували на острові (Янукович просто дитина в порівнянні з Льовочкіним – взяти і приватизувати цілий острів, але до цього ми ще повернемося, коли партія «За життя» прийде до влади), віддайте його пенсіонерам. Якщо ні – хлопцям з АТО!» – резюмував Вадим Рабінович.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close