Україна

Qatar Airways виконала перший політ на літаку із символікою ФІФА 2022 в Катарі

Авіакомпанія Qatar Airways, офіційний партнер та офіційний авіаперевізник Чемпіонату світу з футболу ФІФА 2022, представила Boeing 777 в кольорах та з символікою Чемпіонату світу з футболу ФІФА 2022 року в Катарі, до початку якого залишилося рівно два роки. Лайнер прилетів в Катар і звідти виконав рейс до Цюріха, де розташована штаб-квартира ФІФА, повідомила 1News прес-служба Qatar Airways.

Лайнер з символікою Чемпіонату світу з футболу ФІФА 2022 року в Катарі був розмальований вручну в Ірландії і прибув в Доху, звідки він буде виконувати свої польоти.

Виконавчий директор групи компаній Qatar Airways Його Високоповажність пан Акбар Аль-Бакер зазначив: «Ми з величезною радістю відправляємо в небо цей чудовий літак, який символізує партнерство авіакомпанії з ФІФА і статус Катару як країни – господаря чемпіонату світу з футболу ФІФА 2022 року. Будучи офіційним партнером і офіційним авіаперевізником ФІФА, ми вже зараз відчуваємо, як в усьому світі наростає хвиля почуттів і емоцій, пов’язаних з майбутнім чемпіонатом, що відбудеться через два роки, коли в нашу прекрасну країну приїдуть гості з усього світу».

Генеральний секретар Вищого комітету з проведення ЧС-2022 та культурних надбань і голова FIFA World Cup Qatar 2022 LLC Його Високоповажність пан Хасан Аль-Тавада відзначив: «Бачити літак в кольорах чемпіонату світу з футболу ФІФА в Катарі – хвилюючий момент для всіх, хто бере участь в організації цього історичного турніру, а також для кожного громадянина Катару. Протягом понад десяти років ми готувалися до чемпіонату разом з Qatar Airways і іншими численними партнерами і відповідальними особами і зробимо все залежне від нас, щоб через два роки свято футболу відбулось на бездоганному рівні».

Директор з маркетингу ФІФА Жан-Франсуа Паті сказав: «Презентація нашим офіційним партнером компанією Qatar Airways цього чудового лайнера в кольорах та з символікою Чемпіонату світу з футболу ФІФА в Катарі – це важлива віха. Ми з нетерпінням чекаємо того моменту, коли через два роки вболівальники з усього світу прибудуть до Катару для того, щоб стати свідками цієї незабутньої події і відкрити для себе цю чудову країну».

В майбутньому шість авіалайнерів будуть оформлені в кольори та символіку Чемпіонату світу з футболу ФІФА в Катарі в 2022 році на честь партнерства авіакомпанії з ФІФА.

До Чемпіонату світу з футболу залишається два роки, і наразі здійснюються всі відповідні підготовчі заходи: наприклад, 7 грудня відбудеться попередній жереб.

Останні новини

Back to top button