Україна

Путін відвідав Кримський міст

У середу, 14 березня, Президент РФ Володимир Путін відвідав Кримський міст в рамках президентської агітаційної кампанії в окупованому Криму. Він не виключив, що рух транспортних засобів по Кримському мосту буде відкрито раніше запланованого терміну, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

“Цікавий об’єкт, потужний і виходить навіть раніше терміну”, – сказав він під час візиту.

Керівник компанії “Стройгазмотаж” (генерального підрядника будівництва Кримського моста) Аркадій Ротенберг доповів Путіну, що у грудні 2018 року автомобільна дорога повинна відкриватися, але в травні вже буде готова.

“Хотілося б, звичайно, щоб люди могли вже в літній сезон скористатися”, – зазначив Путін.

“Сподіваюся, що все буде доведено до кінця, як годиться, в строк або навіть раніше терміну”, – сказав він, зазначивши, що при цьому потрібно обов’язково забезпечити належну якість робіт.
За його словами, “залишилося тільки дообладнати автомобільну дорогу, покласти асфальтобетон, розмітку зробити – це вже не найскладніша робота”.

“У другій частині [робіт з будівництва залізничної частини моста] ще належить багато чого зробити”, – зауважив президент РФ. Введення в експлуатацію залізничної частини поста планується на кінець 2019 року.

 

 

Новини за змістом

загрузка...
Close