Україна

Путін в окупованому Криму спостерігав за пуском крилатих ракет

У Міністерстві закордонних справ України жорстко відреагували на візит президента РФ Володимира Путіна до окупованого Криму і нагадали, що подібні неузгоджені візити є грубим порушенням

Президент Росії Володимир Путін вкотре прибув до окупованого Криму на порушення норм міжнародного права і українського законодавства і був присутній на пусках ракет.

Під час навчань, за якими спостерігав Путін, відбулися пуски крилатих ракет “Калібр” і гіперзвукових ракет “Кинджал”, – інформує 1NEWS.

При цьому Путін перебував на борту російського ракетного крейсера “Маршал Устинов”, який базується на Північному флоті в Сєвероморську на півночі Росії і ввійшов у Чорне море в рамках низки навчань.

У Міністерстві закордонних справ України жорстко відреагували на візит президента РФ Володимира Путіна до окупованого Криму і нагадали, що подібні неузгоджені візити є грубим порушенням.

У зв’язку із з черговим неузгодженим з Україною візитом Володимира Путіна до тимчасово окупованого Криму з метою спостереження за незаконними навчаннями Північного і Чорноморського флотів РФ російській стороні передано ноту протесту.

Джерело“Радіо Свобода”

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close