Україна

Призначено нового командувача Десантно-штурмових військ ЗСУ

Про це у Facebook повідомив міністр оборони Степан Полторак, передає 1NEWS.

Новим командувачем Десантно-штурмових військ Збройних сил України призначений Євген Мойсюк.

Полторак зазначив, що за результатами позачергових виборів народних депутатів попередній командувач Десантно-штурмових військ Михайло Забродський був обраний у Верховну раду.

“Вітаю з призначенням командувачем Десантно-штурмових військ генерал-майора Євгена Мойсюка. Він неодноразово виявляв героїзм та мужність при захисті територіальної цілісності України, тому впевнений – його досвід дозволить розвивати і зміцнювати потенціал Десантно-штурмових військ”, – додав Полторак.

Народився Євген Мойсюк 7 жовтня 1979 року в місті Чернівці, навчався в середній школі № 6.

2012 року підполковник Мойсюк — командир парашутно-десантного батальйону на час навчань на Новомосковському загальновійськовому полігоні.

У 2004—2005 роках проходив службу у складі Українського миротворчого контингенту багатонаціональних сил у республіці Ірак, з жовтня 2008 року по квітень 2009 року — у складі українського миротворчого контингенту у Косово.

В березні 2014-го керував рухом Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, яку в Волноваському районі перестріли проросійські активісти, колона змушено ночувала в снігу серед поля.

З грудня 2014 року безпосередньо керував обороною Донецького аеропорту, а після повного знищення противником приміщення аеропорту — виведенням особового складу.

14 серпня 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

10 жовтня 2015 року — орденом Богдана Хмельницького II ступеня.

 

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close