Україна

Призначено нового керівника IBM в Україні

Американська компанія International Business Machines оголосила про призначення Богдана Хорощака новим директором IBM в Україні, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

Повідомляється, що 13 серпня він замінив на цій посаді Валерія Шляхова, який залишив компанію.

“Я дуже радий можливості масштабувати свій досвід у сфері ІТ-послуг на благо клієнтів IBM в усій екосистемі України. Вони підвищують ефективність бізнесу шляхом упровадження найбільш прогресивних рішень, а саме: використання переваг технологій з відкритим кодом і мультихмарних середовищ”, — сказав Хорощак, коментуючи своє призначення.

Хорощак працює в ІТ-індустрії 14 років і спеціалізується на розвитку бізнесу, управлінні продажами й консультуванні.

Він прийшов в IBM у 2012 році на посаду торгового представника в Україні. У 2014–2015 рр. керував департаментом програмного забезпечення. У 2015–2017 рр. очолював напрям цифрових продажів і поновлення ліцензій на ПЗ в країнах Центральної та Східної Європи. З листопада 2017 року й до нинішнього підвищення керував департаментом технічного сервісу (GTS) в Україні.

У 2007 році Хорощак закінчив Інститут прикладного системного аналізу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” і отримав диплом за спеціальністю “Інтелектуальні системи прийняття рішень”.

International Business Machines – один із найбільших у світі виробників і постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також IТ-сервісів і консалтингових послуг.

 

 

Останні новини

Back to top button