Україна

Призначено керівників Укргазвидобування та Укртрансгазу


Призначено керівників Укргазвидобування та Укртрансгазу

Тимчасово виконувачем обов’язків АТ Укргазвидобування став Олег Толмачов, а тимчасовим в.о. керівника АТ Укртрансгаз призначено Романа Малютіна.

Уряд на засіданні 6 січня змінив керівників АТ Укргазвидобування та АТ Укртрансгаз, які тимчасово виконують обов’язки. Про це повідомляє прес-служба Нафтогазу.

Зазначається, що тимчасово виконувачем обов’язків АТ Укргазвидобування став Олег Толмачов, який очолював дивізіон Нафтогаз Розвідка і Видобуток групи Нафтогаз.

Він має понад 20 років досвіду у видобутку вуглеводнів у Північній Америці. Обіймав керівні посади у таких газодобувних компаніях у США, як BP America, Chesapeake Energy, EnCana Oil & Gas USA, Eclipse Resources та Montage Resources. Зокрема, очолював високотехнологічні проекти з розробки великих родовищ у Північній Америці із покладами газу та газоконденсату. Серед його обов’язків було підвищення економічної ефективності проектів, формування та управління мультифункціональними командами (геологія, розробка, буріння, видобуток, підготовка та переробка вуглеводнів).

Тимчасовим в.о. керівника АТ Укртрансгаз, яке є оператором усіх українських підземних сховищ газу, призначено Романа Малютіна.

Він має понад 20 років досвіду роботи на підприємствах, що займаються транспортуванням та зберіганням газу, був заступником головного інженера східного регіону Оператора газотранспортної системи України. Протягом останніх півтора року Малютін очолював технічний департамент АТ Укртрансгаз, де відповідав за експлуатацію компресорних станцій, напрями енергетики та метрології, а також супроводжував проекти щодо розвитку низьковуглецевих технологій та зберігання водневих сумішей.

Раніше повідомлялося, що Укрнафту та Укртатнафту очолив Сергій Корецький.

Нагадаємо, у власність держави примусово відчужені акції ПАТ Укрнафта, ПАТ Укртатнафта, АТ Мотор Січ, ПрАТ АвтоКрАЗ та ПрАТ Запоріжтрансформатор.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button