Україна

Призначені судді, які розглянуть 13 протоколів НАЗК щодо корупції Павелка

Печерський райсуд Києва призначив склад судів по кожному з 13 протоколів Національного агентства із запобігання корупції відносно корупційних правопорушень глави бюджетного комітету Верховної Ради Андрія Павелко. Про це повідомляє «Наш Київ».

Видання зазначає, що ознайомитись з ходом справі щодо притягнення Павелка до відповідальності може кожен бажаючий на сайті судової влади України, де «у відкритому доступі опубліковано перелік проваджень, відкритих на підставі протоколів НАЗК, направлених до суду 1 лютого 2019 року».

Проте, підкреслює видання, мережею поширюється неправдива інформація про нібито фейковість передачі НАЗК до суду протоколів, на підставі яких ці справи і були відкриті.

«Першим – у відповідь на відповідні повідомлення ЗМІ – інформацію про «фейкові» листи Агентства про передачу протоколів по Павелку в суд розповсюдило видання «Обозреватель», яке стверджує, що НАЗК нібито не затверджувало їх, а також не передавало ніяких документів на розгляд судів», – акцентує видання.

Додамо, що станом на 17:15 новина на «Обозревателе» видалена, проте в посиланні зберіглась назва матеріалу, яка свідчить про те, що він був. Також матеріал зберігся у кеші Google, з якого видно, що він був опублікований 4 лютого о 18:22.

При цьому наголошується: в своєму матеріалі «Обозреватель» посилається на повідомлення НАЗК від 28 грудня 2018 року про затвердження результатів перевірки Павелка – «в якому жодного слова не сказано про самі результати».

У той же час, «Наш Київ» підкреслює: кількість справ – 13 – відповідає озвученій у ЗМІ кількості протоколів, направлених НАЗК до суду  – «Так само, як і дата надходження справ до суду – 4 лютого».

Нагадаємо також, що раніше ГПУ підтвердила використання підробленого диплома заступником Павелка у Федерації футболу України.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close