Україна

Притула привітав Кличка з перемогою на виборах

Кандидат на посаду міського голови Києва від партії «Голос» Сергій Притула привітав Віталія Кличка з перемогою на виборах. Відповідну заяву він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Віталія Володимировича вітаю з перемогою і зичу швидкої перемоги над коронавірусом! Сподіваюсь, що пан Кличко почув і побачив під час цієї кампанії, що киянам не подобається у місті. І буде працювати над вирішенням цих проблем більш успішно, ніж під час попередньої каденції», – зазначив Притула.

Також він подякував своїм виборцям і зазначив, що буде продовжувати працювати з командою «Голосу» у Київраді.

«Далі наш депутатський корпус працюватиме над вирішенням (проблем киян – ред.). І я не збираюсь відпускати їх роботу у вільне плавання. Так само я радий, що в моїй особі представники кількох демократичних партій побачили людину, в команді якої їм було комфортно йти на місцеві вибори, візуалізуючи, таким чином, об’єднавчі процеси проукраїнських сил на місцевому рівні. Будемо продовжувати цю співпрацю та масштабувати її на більші рівні!», – додав кандидат на посаду мера Києва.

В той же час Притула із сумом відреагував на друге місце представника «Опозиційної платформи – За життя» Олександра Попова. «На сьомому році війни, в столиці воюючої країни, є можливим такий високий результат представника відверто проросійської політсили. Це холодний душ для нашого суспільства. І причина замислитись над подальшими кроками, щодо спільної боротьби за викорінення таких колаборантів з політичної карти України», – написав колишній шоумен.

Нагадаємо, за паралельним підрахунком голосів, який проводила партія УДАР, Віталій Кличко перемагає на виборах міського голови Києва в один тур, набираючи 50,90% голосів.

Екс-голова КМДА Олександр Попов має 9,50% підтримки.

Сергій Притула набирає 7,90% голосів, Олексій Кучеренко від «Батьківщини» – 6,40%.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close