Україна

При Зеленському Україна отримала роздування тарифів, зростання безробіття, тотальне зубожіння та відсутність миру, – Медведчук

За останні роки ситуація в Україні перетворилася на більш ніж критичну: обіцяний мир обернувся ескалацією конфлікту на Донбасі, крім цього українців душить зростання боргової кабали і комунальних тарифів, і вишенькою на торті стало знецінення пенсій і зарплат. Таку думку висловив голова політради партії «ОПЗЖ», народний депутат України Віктор Медведчук в інтерв’ю провідному польському виданню Rzeczpospolita.

фото 1News

Опозиціонер звернув увагу, що за 7 років з часів Майдану за всіма соціально-економічними показниками Україна пішла у великі мінуси.

«Порівняйте самі, що сталося за 7 років – з 2013 року. За офіційними даними, після тих подій відбулося падіння ВВП і експорту відповідно на 15% і 22%; держборг країни виріс на 337%; прямі іноземні інвестиції скоротилися з $67 млрд на початок 2014 року до $48,9 млрд на початок 2021 року», – зазначив парламентар.

Віктор Медведчук також додав, що тарифи на житлово-комунальні послуги для населення зросли в середньому на 840%, а борг населення за ЖКП збільшився на 578,5%. При цьому, зауважує політик, прожитковий мінімум і мінімальна пенсія скоротилися на 47%, заборгованість із заробітної плати зросла на 327%, а індекс споживчих цін виріс на 274%, в той час як середня зарплата за цей час зросла всього лише на 6%.

Лідер ОПЗЖ акцентував увагу на тому, що основні негативні зміни цих цифр відбулися якраз за останні два роки, під час правління команди Володимира Зеленського, підкресливши, що «з бідної при Порошенку» Україна перетворилася на «злиденну при Зеленському».

«Все, що отримали українці, – це роздування комунальних тарифів до непідйомних розмірів, зростання безробіття, падіння ВВП, тотальне зубожіння і, найголовніше, відсутність миру», – сказав Медведчук.

Тут же політик зазначив, що команда Зеленського, наплювавши на свободу слова і основоположні принципи демократії, розгорнула справжні репресії щодо своїх політичних опонентів.

«Сам глава держави відкрито ігнорує норми Конституції і права, вводить незаконні санкції проти українських громадян, закриває українські засоби масової інформації, у позасудовому порядку реквізує власність і знищує бізнес. Економічний занепад, беззаконня і самоуправство – ось “досягнення” Президента Зеленського на його посаді», – емоційно резюмував Віктор Медведчук.

Як повідомлялося, нардеп України, голова політради партії «ОПЗЖ» Віктор Медведчук заявив, що його партія пропонувала чинній владі комплекс заходів щодо врегулювання питань ціноутворення у сфері ЖКГ.

«Тільки тоді, коли будуть прийняті ці законопроекти, що передбачають дієві механізми зниження тарифів, громадяни України отримають економічно обґрунтовані платіжки, що відповідають повною мірою рівню їх платоспроможності. Тарифний геноцид через підвищення тарифів для громадян України повинен бути зупинений, а уряд – відправлений у відставку», – підкреслив опозиціонер.

Останні новини

Back to top button