Україна

При в’їзді в окупований Крим необхідно пред’явити тест на коронавірус

З 15 липня 2020 року окупаційною адміністрацією РФ, яка діє на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя скасовано проходження 14-денної обсервації для усіх осіб, які перетинають адміністративну межу в бік тимчасово окупованого півострову, повідомляє 1News з посиланням на Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

В той же час для в’їзду на територію тимчасово окупованого Криму необхідно мати при собі медичний документ російською або англійською мовою, який підтверджує негативний результат лабораторного дослідження на наявність коронавірусу методом ПЦР.

Тест має бути зроблений не більш, ніж за три дні до прибуття на територію півострова.

У разі відсутності такого документа, громадяни мають впродовж 3 днів пройти відповідне тестування за власні кошти.

У випадку позитивного тесту на коронавірус, особа зобов’язана пройти ізоляцію за місцем перебування або проживання. Ізоляція має тривати до моменту повного одужання та отримання негативного тесту на COVID-19 методом ПЦР.

Офіс Омбудсмена звертає увагу на вимоги до умов ізоляції за місцем проживання чи перебування громадян:

  • перебувати в ізольованому приміщенні;
  • унеможливити контакт з оточуючими, які не перебувають в ізоляції.

Як повідомляють джерела 1News, на сьогодні для всіх українців, як в’їжджають на територію окупованого Криму, діє обов’язкова 14-денна обсервація. При цьому проходити її необхідно у спеціальних санаторіях, які визначила окупаційна влада півострова. Для росіян, які приїхали до Криму, такого карантину не було передбачено.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close