Україна

Prozorro змінить вимоги до учасників закупівель

Держпідприємство Prozorro з 3 грудня почне переводити в електронний формат вимоги до учасників державних закупівель, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу компанії.

На першому етапі, 3 грудня, в електронний формат перейдуть критерії, які показують, чи не порушував учасник прилюдних торгів антикорупційне законодавство і чи не має він податкової заборгованості. Цей набір критеріїв відповідає ст. 17 закону про публічні закупівлі.

“Поступово в електронний формат також перейдуть інші вимоги до учасників публічних закупівель”, – повідомили в Prozorro.

Йдеться про кваліфікаційні критерії, які показують чи має постачальник необхідну кваліфікацію для постачання того чи іншого товару або надання послуги, виконання робіт, ст.16 закону.

Також визначатиметься критерій предмета закупівлі (наскільки товар, роботи або послуги, які пропонує постачальник, відповідають вимогам замовника, ст.22-23 закону).

У ДП Prozorro прогнозують, що тепер потенційні учасники тендерів будуть допускати менше помилок, які зараз можуть призводити до їх відхилення від участі в аукціонах. Це призведе до зростання конкуренції на торгах.

 

 

Останні новини

Back to top button