Україна

Протягом цього року українцям двічі підвищать пенсії

Державний бюджет на 2018 рік передбачає подвійне підвищення розміру мінімальної пенсії – з 1 липня і з 1 грудня, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

За словами Розенка, з 1 липня пенсії будуть підвищені для категорії громадян, розмір виплат для яких залежить від прожиткового мінімуму. Так, пенсійні виплати будуть збільшені приблизно мільйону українців. Також планується підвищити прожитковий мінімум для громадян, які втратили працездатність.

Наступне підвищення пенсій відбудеться в кінці року. Віце-прем’єр-міністр запевняє, що розмір мінімальної пенсії збільшиться до 1500 гривень. Крім того, при наявності додаткового ресурсу в бюджеті Пенсійного фонду будуть реалізовані певні пенсійні програми, як це було зроблено в жовтні 2017 року.

Нагадаємо, в українських пенсіонерів, які отримують мінімальну пенсію, зростуть виплати. Причиною підвищення стало передбачене законом про держбюджет на 2018 рік чергове зростання соцстандартів.

 

 

 

 

 

 

Останні новини

3 Comments

  1. Этих аферистам поверить себя не уважать. ))) Добавили 16 гр . радуйся народ !! Нелюди в правительстве сидят жируют .. Гнать в шею популистов рисуют 500гр дают копейки .

    1. Ну, что Вы так обобщаете. Мне повысили АЖ на 139, но при этом выросли цены, тарифы ЖКХ, плата за телефон, интернет, ТВ (пришлось отказаться), а также урезали социальные нормы и субсидию. Так что теперь могу “ни в чем себе не отказывать”. Да, еще обещали построить крематорий через дорогу. Всё для человека, всё во имя человека!

  2. Лучше бы не позорились с так называемыми “повышениями”. Сначала сами поживите на 1400, а потом подымайте визг!

Back to top button