Україна

Проти депутатки Федини і волонтерки Звіробій зареєстроване кримінальне провадження

Народний депутат від «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що кримінальне провадження проти депутатки від «Європейської солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Софія Федина та Маруся Звіробій

Качура повідомив також номер проавдженняи в реєстрі: №42019000000002276.

«Передайте хтось Звіробій і Федині номер кримінального провадження, щодо їх закликів до вбивства людини і повалення державної влади», – написав Качура.

В коментарях депутат додав, що він є заявником.

Нагадаємо, 28 жовтня віце-спікер парламенту Руслан Стефанчук на засіданні погоджувальної ради заявив, що фракція «Слуги народу» звернеться до Нацполіції з проханням дати правову оцінку відеозверненню депутатки Софії Федини («Європейська солідарність») та учасниці ООС і волонтерки Марусі Звіробій.

Стефанчук повідомив, що подивився відео зі зверненням Федини на YouTube. «Ви мене вибачте, те, що я там почув, це не просто дикунство, це абсолютно ніякого стосунку не має до європейських цінностей, які сповідує наша Верховна Рада», — підкреслив він.

Він додав, що «такі речі повинні отримати оцінку не тільки українського суспільства, але й відповідної правоохоронної системи держави».

26 жовтня депутат Софія Федина опублікувала на Facebook відео, яке було записано разом з волонтеркою Марусею Звіробій в кавʼярні у Львові. У ролику Федина та Звіробій критикують з використанням ненормативної лексики візит Зеленського до Золотого (Луганська область) та його зустріч із добровольцями.

«Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — говорить на відео Звіробій, звертаючись до Зеленського.

«Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли», — підхоплює її слова Софія Федина.

Весь 45-хвилинний ефір депутатка та волонтерка використовують ненормативну лексику та називають Президента образливими словами.

Додамо, що 29 жовтня художник та ведучий одного з блогів на «Прямому» каналі Сергій Поярков записав схожий ролик, де називає Президента «зеленим чебурашкою та хлопчиком Вовою».

«Ты, мелкий п…..дрильник, че ты с бойцами на ты? Ты, тварь, откосившая от армии! Пока ты, корпоративная с…ка, плясал за деньги, они защищали нашу страну. С какого хрена ты, быдло, с ними на «ты»?», – звернувся до Зеленському Поярков (в оригіналі російською).

Back to top button