Україна

Прорив трубопроводу в Миколаївському морпорту завдав шкоди на 5 млн грн

Порив трубопроводу з рослинною олією на теплоході “New Challenge” в Миколаївському морпорту завдав шкоди акваторії Бузького лиману на понад 5 мільйонів гривень. Про це повідомила Державна екологічна інспекція в Миколаївській області, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Державна екологічна інспекція у Миколаївській області обрахувала збиток, завданий навколишньому природному середовищу внаслідок забруднення рослинною олією акваторії морського порту, яка витекла з теплохода “New Challenge”. В результаті державі завдані збитки на загальну суму 5 020 599 грн. Судновласнику CHALLENGE SHIPPING LTD надана претензія”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, 12 липня Миколаївська філія Державного підприємства “Адміністрація морських портів України” повідомила про надзвичайну подію, внаслідок якої відбувся порив трубопроводу з рослинною олією.

Під час обстеження Державною екологічною інспекцією у Миколаївській області було виявлено забруднення поверхні причалу навколо теплохода «New Challenge», а також забруднення акваторії Бузького лиману рослинною олією (усього з акваторії було зібрано 300 кг олії).

Такими діями було порушено вимоги статті 100 Водного Кодексу України (підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється забруднювати, засмічувати поверхні водозборів, льодового покриву водойм, водотоків, а також морів, їх заток і лиманів виробничими, побутовими та іншими відходами, сміттям, нафтовими, хімічними та іншими забруднювачами).

На капітана теплохода “New Challenge” був складений протокол та винесено постанову про накладення адміністративного стягнення.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close