Україна

«Прорив» Саакашвілі: ідентифіковано 357 осіб, 10 громадянам Грузії заборонений в‘їзд в Україну

Державна прикордонна служба України продовжує виявляти осіб, які незаконно перетнули кордон у «Шегині». Про це заявив перший заступник Голови Державної прикордонної служби Василь Серватюк під час засідання Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, інформує 1News з посиланням на прес-службу ДПСУ.

«У рамках подій, що відбулися на міжнародному пропускному пункті «Шегині» ДПСУ отримали 27 доручень від слідчих. Крім того, ми встановили 41 особу, які незаконно перетнули державний кордон. Зібрано доказову базу відносно 24 осіб, в діях яких вбачаються порушення статті 185 «Злісна непокора законному розпорядженню чи вимозі військосовлужбовця ДПСУ», ідентифіковано 357 осіб, які брали участь в акції. Проводиться збір доказів з метою притягнення їх до відповідальності», — сказав Василь Серватюк.

Заступник Голови ДПСУ зазначив, що у рамках слідства, показання дали 66 прикордонників, проти яких застосували фізичну силу.

Василь Серватюк зазначив, що наразі працює 7 груп, які виїздять до місця проживання правопорушників та складають адміністративні протоколи про  правопорушення.

«Прикордонна служба скасувала посвідки на тимчасове проживання 6 громадянам Грузії. Крім цього, після складання протоколів, прийнято рішення про заборону на в’їзд 10 громадянам Грузії», — додав Василь Серватюк.

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira

Вас може зацікавити

Close
Close